  Search:
>>Home >>Battery Charger >> JVC Battery Charger >> JVC GR-DVL120U Charger
  Select different Charger for JVC GR-DVL120U:
JVC GR-DVL120U Charger
    JVC GR-DVL120U Battery Charger, Battery Charger suitable for JVC GR-DVL120U
    Output voltage: 12V, Input voltage: 220V
    Size:  106.50x69.00x37.00mm, Weight:  350g
    Warranty:  100% New,  1 Year Warranty!
    Battery charger description:
  • Package includes High Performance Turbo Charger, AC Power Adapter and 12.00V Car Cord